«مرگ بر آمریکا» در بیانات امام خمینی و آیت الله خامنه ای + دانلود

در این برهه از تاریخ انقلاب اسلامی ایران که عدّه ای سعی دارند با جعل خاطرات و تحریف تاریخ انقلاب اسلامی، مسیر اصیل این انقلاب را منحرف سازند، آگاهی از رهنمودها و بیانات امام خمینی معمار انقلاب اسلامی و آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی ایران، می تواند در حفظ و پالایش خط اصیل انقلاب از جریانات انحرافی کمک ویژه ای نماید.

با عطف به این مسئله مهم  کمیته صیانت از منافع ایران، صحبت های امام خمینی و آیت الله خامنه ای را در دو فایل جداگانه در اختیار خوانندگان محترم قرار می دهد.

لینک دانلود: مرگ بر آمریکا در بیانات امام خمینی

لینک دانلود: مرگ بر امریکا در بیانات رهبری

185

امام خمینی (در آخرین سال حیات شان):

«انقلاب به هیچ گروهی بدهکاری ندارد و ما هنوز هم چوب اعتمادهای فراوان خود را به گروهها و لیبرالها می‌خوریم. آغوش کشور و انقلاب همیشه برای پذیرفتن همه کسانی که قصد خدمت و آهنگ مراجعت داشته و دارند گشوده است، ولی نه به قیمت طلبکاری آنان از همه اصول، که چرا مرگ بر امریکا گفتید؟! چرا جنگ کردید؟! چرا نسبت به منافقین و ضدانقلابیون حکم خدا را جاری می‌کنید؟! چرا شعار نه شرقی و نه غربی داده‌اید؟! چرا لانه جاسوسی را اشغال کرده‌ایم و صدها چرای دیگر…». (صحیفه امام- جلد ۲۱- صفحه۲۸۶)

رهبر عزیز انقلاب:

«بعضى از آدمهاى كم مسؤوليت يا بى‌مسؤوليت، مى‌خواستند اين فرياد مرگ بر امريكا را كه مردم ما از ته دلشان كنده مى‌شود، در گلوها خفه كنند و نگه دارند. حالا مردم وقتى كه در مقابل چنين صراحتى قرار گرفتند، در هر جاى كشور هستند، راحت فرياد مى‌زنند: مرگ بر امريكا!».(+)

1 نظر

  1. a.y گفت:

    مردم عوض شده اند مردم 8 سال قبل نیستند.
    حرکات دولت را کاملا زیر نظر دارند و کار درست را از نادرست تشخیص می دهند.

نظرتان را بنویسید

آخرین اخبار

+‬‏