فراخوان ثبت نام اکران هسته ای مستند های کوتاه جشنواره مردمی فیلم عمار در شب های قدر

مسئول اکران های هسته ای جشنواره عمار با اشاره به اهمیت موضوع روشنگری در بحث مذاکرات هسته ای گفت: در برهه حساس کنونی و  با توجه به شرایط سرنوشت سازی که کشور در آن به سر می برد، روشنگری در باب مسائل هسته ای و همچنین تبیین چهره واقعی آمریکا و بد عهدی های استکبار جهانی از یک سو  و از سوی دیگر تبیین صحیح اقتصاد مقاومتی و مسائله اتکا به درون از جمله اموری است که با توجه به تاکیدات مکرر رهبری عزیز انقلاب امام خامنه ای (ارواحنا له الفدا) از اولویت های درجه اول جوانان و اقشار انقلابی محسوب می گردد.

آرمان ظهرابی با اشاره به فرصت بی نظیر لیالی قدر گفت: شب های قدر فرصت و زمینه بسیار بی نظیری برای انجام ماموریت های انقلابیون در راستای روشنگری در دو مبحث بسیار مهم هسته ای و اقتصاد مقاومتی می باشد. لذا گروه جهادی پیمان در نظر دارد تعدادی از آثار برگزیده و البته کوتاه جشنواره عمار که مرتبط با موضوع هسته ای و اقتصاد مقاومتی هست را در این شببها در مساجد و هیات های مذهبی اکران کند. البته با تجه به اینکه فردای شب بیست و سوم، روز قدس خواهد بود لذا اکران ها در این شب به بحث انتفاضه فلسطین، جنایات اسرائیل غاصب و آرمان آزادی قدس شریف اختصاص خواهد یافت.

وی در  پایان گفت: مسئولین هیئت ها و برگزار کنندگان مراسمات شب های قدر می توانند جهت هماهنگی و دریافت بسته ی محصولات هسته ای ویژه شبهای قدر با اینجانب و یا آقای محمد حسین عظیمی تماس حاصل فرمایند.

آرمان ظهرابی:09173202367

محمد حسین عظیمی:09176766821

IMG-20150705-WA0000

نظرتان را بنویسید

آخرین اخبار

+‬‏