آغاز مرحله دوم فعالیت های جبهه مردمی دفاع از عزت ملی

سخنگوی جبهه مردمی دفاع از عزت ملی: با ادامه روند غیرعزتمندانه مذاکرات همگان باید منتظر سونامی عظیمی از سوی ملت ایران باشند.

علی اصغر مرتضائی راد با اشاره به موج اعتراضات مردمی نسبت به روند مذاکرات زیر شبح تهدید طی چند هفته اخیر گفت: اجتماعات و راهپیمایی های عظیم مردمی طی چند هفته گذشته که کماکان نیز ادامه دارد نشان گر عظم راسخ ملت برای پایان یافتن روند مذاکرات زیر شبح تهدید است؛ اما از قرار معلوم دولت محترم قصد ندارد به خواسته های به حق مردم توجه بکند. این را به عینه می توان از سخنان اخیر جناب آقای دکتر روحانی مشاهده کرد چرا که ایشان کماکان با ربط دادن همه چیز به تحریم ها به ادامه روند غیرعزتمندانه مذاکرات تاکید دارند.

سخنگوی جبهه مردمی دفاع از عزت ملی با بیان اینکه اجتماعات اخیر تنها موج کوچکی از اقیانوس ملت بود خاطر نشان کرد: اگر مذاکرات با این روند ادامه پیدا کند همگان باید این دفعه منتظر سونامی عظیمی از سوی ملت ایران باشند که قطعا تمام افراد و گروه هایی که خواهان وابستگی و خدشه وارد کردن به استقلال ایران اسلامی هستند زیر امواج این سونامی درنوردیده خواهند شد.

وی با اعلام خبر آغاز مرحله دوم فعالیت های جبهه مردمی دفاع از عزت ملی گفت: طی چند هفته اخیر جبهه مردمی دفاع از عزت ملی همگام با امواج خروشان مردمی مرحله اول فعالیت های خود را عملیاتی کرد که بروز و ظهور اصلی آنها در برنامه “جمعه ی اعتراض به توافق به هر قیمتی” و اجتماع عظیم “کدام استقلال؟ کدام پیروزی؟” بود. البته با سنگ اندازی های عده ای این برنامه ها که هیچ ایراد قانونی نیز بر آنها وارد نبود تا آستانه ی لغو پیش رفتند اما با لطف خدا و عزم جدی اعضای جبهه این دو برنامه با قوت برگزار شدند . برخی فعالیت های تبیینی از قبیل اعزام سخنران و پخش مستند “شطرنج با گرگ ها” در مساجد که کماکان با قوت ادامه دارد و بحمدالله با استقبال شدید مردمی مواجه شده است نیز از دیگر اقدامات این جبهه بوده است. همچنین جبهه مردمی دفاع از عزت ملی در نظر دارد در راستای پایان دادن به روند ذلت بار مذاکرات وارد فاز دوم از فعالیت های تبیینی –میدانی خود شود که به همین منظور برنامه های عملیاتی بسیار وسیع و بسیار اثر بخشی را در دستور کار خود قرار داده است که ان شاالله طی روزهای آینده به اطلاع ملت شریف ایران خواهد رسید.

نظرتان را بنویسید

آخرین اخبار

+‬‏