گزیده ای از سخنان انقلابی و روشنگرانه حاج رحیم احمدی روشن در اجتماع بزرگ مردم رشت

به گزارش کمیته صیانت از منافع ایران ، ​روز سه شنبه  در شهرستان رشت اجتماع بزرگ، منتقدان روند مذاکراتی که به تحقیر و ذلت ملت ایران می انجامد برگزار شد که با حضور پرشور مردم این شهر همراه بود، در این برنامه پدر شهید مصطفی احمدی روشن ، به عنوان سخنران اصلی برنامه حضور داشت ، گزیده ای از سخنان روشنگرانه او در زیر آمده است.

وی با بیان اینکه در زمان جنگ اجازه ورود سیم خاردار را به کشور نمی دادند گفت: این ما مردم ایران بودیم که از این موقعیت عبور کردیم و به لطف خدا حالا در جایی ایستاده ایم که استکبار جهانی به ما رشک می برد که ملت ایران « نوکر و آقای خود است».

وی از رکود صنعت هسته در یک بازه زمانی گفت و اضافه کرد: در سال ۸۲ تا سال ۸۴ مسئولان ایران رکب خوردند و استکبار جهانی سر آنها کلاه گذاشت و باعث رکود صنعت هسته ای ایران شد.

رحیم احمدی روشن افزود:در سال ۸۲ تا سال ۸۴ یک کلاه گشادی بر سر مسئولین کشور رفت و چیزی که باعث تأسف بود این بود که با دشمن خود یعنی آمریکا جهانخوار بنشینیم و صحبت کنیم و این یک امتحان بود برای اینکه دشمنان خود را بشناسیم.

ما می دانستیم که آنها کلاه بردارند اما متأسفانه مسئولان ما می خواستند این را امتحان کنند و نشستند سر یک میز و به نام قرارداد سعد آباد با هم توافق کردند و پنج هزار سانتریفیوژ ایران را مهر و موم کردند.

وی تصریح کرد:مصطفی در آن زمان در نیروگاه هسته ای نطنز خدمت می کرد و اگر شما او را می دید از نظر ظاهر یک مرده متحرک بود.مصطفی و همه همکارانش قصد داشتند سایت هسته ای نطنز را ترک کنند اما من نگذاشتم و گفتم: «مصطفی، الان موقعی نیست که اینکار را بکنید، الان موقعی است که باید در مقابل دشمن مقاوت کنید و میدان را خالی نگذارید» او نیز حرف من را گوش کرد.

این فعال سیاسی با بیان اینکه کلاه برداری بعدی آنها قرارداد الجزایر و ژنو بود تصریح کرد: آنها در قرارداد ژنو زیر هرچیز که متعهد شدند،زدند.

صنعت هسته ای ما را به رسمیت نشناخته اند

وی ادامه داد:اگر صنعت هسته ای ما به رسمیت شناخته شده است پس چرا ما نمی توانیم از دستگاه های سانتریفیوژهای نسل جدید استفاده کنیم.ما را مجور کردند که باید از دستگاه های نسل قدیم استفاده کنیم که این موضوع مانند این است که شما را ملزم کنند که بین ماشین پیکان و پژو آخرین سیستم، پیکان را انتخاب کنیم. پس کجا صنعت هسته ای ما را به رسمیت شناخته اند!؟

رحیم احمدی روشن گفت:چرا رهبر معظم انقلاب گفته اند که به مذاکرات خوشبین نیستند و دغدغه داشته باشند!؟به این علت است که رهبر معظم انقلاب درک عمیقی از دشمن دارند.

 

مذاکره کنندگان از دین و شرافت مردم حراست نمی کنند

بنده به تیم مذاکره کنند می گویم که شما به عنوان اسوه مردم ایران در مذاکرات شرکت می کنید اما متأسفانه از دین, شرافت , استقامت ,خدا و از پیغمبر و مردم ایران اسلامی حفاظت و حراست نمی کنید.  ‌

چرا بعد از اینکه سه میلیون کاریکاتور علیه پیامبر اعظم (ص) کشیده می شود و نخست وزیر منحوس و بی دین فرانسه به عنوان نمادین با یکی از این کاریکاتورها عکس می گیرد شما با او در همان روز مذاکره می کنید.  ‌

پیامبر، خدا، دین، ایمان و قرآن یک راه بخصوص می روند و شما و سیاستتان یک راه بخصوص می روید.آن وقت رویتان می شود جلوی مردم ایران سر بلند کنید!؟  ‌

این مردم برای مطالبات خودشان باید به عنوان یک آیینه برای شما باشد و «آیینه چون چهر تو بنمود راست خود شکن آیینه شکستن خطاست».  ‌

Jpeg

Jpeg

 

ینده می گویم شما چوب حراج به صنعت هسته ای زده اید

روشن در جمع مردم رشت ادامه داد:حواستان را جمع کنید به دشمن باج ندهید.ینده می گویم شما چوب حراج به صنعت هسته ای زده اید که بعد از نشست عراق ۱۹۵ کیلوگرم اورانیم غنی شده ۲۰ درصد داشتیم که شما قبل از اینکه قراردادی را امضا کنید، آن را اکسید کردید.  ‌

چرا شما بعد از نوشتن قرارداد ننگین ژنو یکی یکی بچه های متعهد جمهوری اسلامی را از سایت هسته ای بیرون انداختید!؟که حتی رهبر معظم انقلاب فرمود که به اسم اعتدال بچه های متعهد ایران را بیرون نکنید و از همه بدتر اینکه شما برای این بچه ها پرونده درست می کنید و آنها را ستاره دار می کنید.خدایا تو جزا کسانی را بده که به مردم خیانت می کنند!  ‌

به خدا قسم بدترین روزگار زندگیم را طی می کنم

احمدی روشن با بیان اینکه «بخدا قسم بدترین روزگار زندگیم را طی می کنم»اظهار کرد:ما شهید دادیم و انقلاب کردیم که زیر بار استکبار جهانی نرویم، اگر کسانی بخواهند ما را زیر پرچم استکبار جهانی ببرند ما تحمل نخواهیم کرد.ما از تیم مذاکره حمایت می کنیم.آقایان مذاکره کننده تا دم در جهنم با دشمنان بروید و اگر خواستند شما را وارد جهنم کنند با یک لگد آنها را وارد جهنم کنید و خودتان برگردید.

 

Jpeg

Jpeg

نظرتان را بنویسید

آخرین اخبار

+‬‏