موج اعلام حمایت ها از تحصن دانشجویان جنوب کشور در مسجد دانشگاه شیراز/پخش پیام صوتی دکتر کوچک زاده در جمع متحصنین/دکتر قادری نماینده مردم شیراز در مجلس:خطوط قرمز در مذاکرات باید حفظ شود/اطلاعیه اتحادیه انجمن های اسلامی مستقل در حمایت از تحصن جنوب کشور+صوت

دکتر قادری نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی:خطوط قرمز باید در مذاکرات حفظ شود/تعهداتی که امضا می‌شود بایدقابل برگشت باشد.

به گزارش کمیته صیانت از منافع ایران جعفرقادری نماینده مردم شیراز در مجلس اسلامی، پیرامون تحصن دانشجویان در دانشگاه شیراز در پی حمایت از تیم مذاکره کننده و عنوان کردن مطالبات دانشجویی از آن‌ها، در جمع خبرنگاران گفت: باید تلاش کنیم هر اقدامی انجام می‌شود در چارچوب قانون باشد.

وی با بیان اینکه هرکس باید بتواند دیدگاه خود را به گوش مسئولان برساند، افزود: هر مسئولی باید به نقطه نظرات و دغدغه ملت احترام بگذارند تا ملت بتوانند در چارچوب قوانین انتقادات خود را بیان کنند.

نماینده مردم شیراز در مجلس اسلامی با اشاره به اینکه تیم مذاکره کننده باید چارچوب قانونی را حفظ کنند، خاطر نشان کرد: خطوط قرمز باید در مذاکرات حفظ شود وبتوانند از طرف مقابل امتیاز بگیرند و تعهداتی که امضا می‌شود بایدقابل برگشت باشد.

وی در پایان گفت: هرچند نمی‌توانم در تحصن شرکت کنم اما از طریق رسانه ها و ظرفیت های دیگر نظرات خود را اعلام می‌کنم.

 

 

اطلاعیه اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل در حمایت از تحصن مردم جنوب کشور

مردم و دانشجویان عزیز جنوب کشور

سلام علیکم؛

ملتی پیروز است که همیشه بر سر اهداف خود باشد و حاضر باشد در این راه از جان و مال و آبروی خود بگذرد. و بحمدالله شما دانشجویان و مردم غیور جنوب کشور با تحصن و حرکتی که از چندی پیش همچون رئیسعلی دلواری و شهید دستغیب، شروع کرده اید؛ نشان دادید که در این راه هستید و از ملامت ملامت گران و سرزنش شکم بارگان هیچ هراسی به دل ندارید.

شما عزیزان این مرز و بوم بدانید که اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه های سراسر کشور به عنوان بخشی از جنبش دانشجویی مسلمان از حرکت حق طلبانه و مطالبه گرانه شما کاملا حمایت می کند و تمام اعضای خود در دانشگاههای جنوب کشور را برای حضور و همکاری با شما گسیل می دارد تا بتواند نَمی از یم خروشان شما وارثان این انقلاب بحساب آید. و از تمام مردم در سایر شهرهای کشور می خواهد، که با الگوگیری از این حرکت شما در این راستا اقدام عاجل کنند.

والسلام علی عباده الله الصالحین

اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه های سراسر کشور

 

 

پیام صوتی دکتر کوچک زاده در حمایت از متحصنین

نظرتان را بنویسید

آخرین اخبار

+‬‏