مهدی کوچک زاده میهمان کمیته صیانت از منافع ملی شهرستان فسا

IMG-20150601-WA0004همایش کدام «استقلال ؟ کدام پیروزی ؟» روز گذشته با حضور مهدی کوچک زاده، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با کارشکنی فرمانداری و برخی جریانات اصلاح طلب شهرستان فسا، با حاشیه های فراوانی در یکی از مساحد این شهر برگزار شد.

 

بعد از اعلام و تبلیغات رسمی بسیج دانشجویی مبنی بر برگزاری این برنامه در تالار همایش کارخانه قند شهرستان فسا، طبق شواهد، با اعلام فرمانداری اجازه استفاده از این سالن در ساعت منتهی به برنامه لغو شد و دانشجویان و عموم شرکت کنندگان به درب بسته خوردند؛ که علی دادی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فسا علت را فشار هایی از مسئولان بالادست اعلام کرد.

کوچک زاده، سخنران این همایش که به درب بسته سالن خورده بود، در جمع مردم با اشاره به سخنان دیروز رئیس جمهور در همایش فرمانداران و استانداران گفت: از فرماندار این شهر گله داریم که برخلاف حرف رئیس جمهور عمل کردند و در مکانی که متعلق به بخش خصوصی است، اجازه برگزاری برنامه را ندادند.

 

پس از آن تصمیم گرفته شد مراسم در حسینیه اشرافی برگزار گردد و مردم همراه با سخنران برنامه به صورت راهپیمایی به طرف حسینیه اشرافی به راه افتادند.

 

کوچک‌زاده در اول صحبت های خود بار دیگر گله خود را از فرماندار شهر بخاطر لغو این برنامه اعلام داشت و گفت : امیدوارم رئیس جمهور به این مسئله رسیدگی کند.

 

وی در ادامه با بیان اینکه امروز بزرگترین خطری که ما را تهدید می کند از دست دادن سانتریفیوژ و بسته شدن فوردو و تحریم نیست، بیان داشت: بزرگترین خطر تحریف ارزش‌های انقلاب است، آمریکا ارزش‌های انقلابی ایران را به خوبی فهمیده است و این آرمان‌ها همان آرمان‌ها است که باعث شد ارتش‌های عربی نتوانند بیش از ۳۳ روز در برابر حزب الله مقاومت کنند.

 

IMG-20150601-WA0005

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر یادآور شد: خطری که امروز ایران را تهدید می کند این است که بگوییم باید سهم قلدرهای عالم را بدهیم تا یک شکم سیر داشته باشیم، ولی امام خمینی فرمود آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

کوچک زاده گفت: امروز کسانی که چربی زندگی زیر زبانشان رفته است، ما را دعوت «در برابر آمریکا» می کنند برای اینکه رای بیاورند.

 

وی در ادامه افزود: امام (ره) فرمود: »اگر روزی بیاید که اگر بخواهید یک فرماندار و شهردار را ببینید باید از سه تا در رد بشوید تا بتوانید او را ببینید، بدانید فاتحه انقلاب خوانده است.»

IMG-20150601-WA0006

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در پایان سخنان خود گفت: قدرت‌های زورگو فکر می کنند اگر ملت ایران از ارزش های خود عبور کند، ایران را به رسمیت می‌شناسند؛ در غیر این صورت جامعه ایران یک جامعه ضعیف بی فرهنگ خواهد بود. وحدت حول رهبری را حفظ کنید هر کسی خلاف رهبری عمل کند موجب مخدوش شدن جامعه می شود .

 

از نکات حاشیه ای این مراسم قطع برق بود که اعتراض حضار را به همراه داشت.

 

نظرتان را بنویسید

آخرین اخبار

+‬‏