گزارش تصویری تجمع خودجوش مردم نمازگزار تهران/ تجمع درب جنوبی دانشگاه تهران

مردم غیور تهران پس از برگزاری نمازجمعه دشمن شکن تهران به راهپیمایی ضدآمریکایی پرداختند. گفتنی است به طور همزمان دو تجمع خودجوش پس از نماز جمعه شکل گرفت و مردم پس از اعلام نفرت خود از آمریکا به جریانات داخلی سازش با استکبار که با پیام های حذف شعار مرگ بر آمریکا به صحنه آمده اند هشدار دادند. در ادامه گزارش تصویری تجمع شروع شده از درب جنوبی دانشگاه تهران را ببینید.

8 نظر

 1. […] گزارش مطالبه گر به نقل از کمیته صیانت از منافع ایران در روزهایی که اخبار مذاکره دولتمردان با مقامات […]

 2. امیر گفت:

  ما هم ایرانی هستیم و شما را لایق صیانت از منافع نمی دانیم در واقع من اجازه صیانت از آفتابه خونمونو هم نمیدم به شما

  • تحریریه گفت:

   ضمن تشکر از ادب والای شما، در اینکه شما هم ایرانی هستید شکی نیست اما ما برای صیانت از منافع ملت و اهداف انقلاب منتظر اجازه شما نمی مانیم. یاحق

  • سارا گفت:

   وقتی که جلیلی می‌رفت عین سوغاتی ۱۸تا، ۱۸تا تحریم و قطعنامه می‌آورد، اون موقع منافع ملی «شون» تو چنگشون بود و نیاز به صیانت نبود.
   اینها جزیی از همون ۴ میلیون رای سعید جلیلی هستند، یعنی حداکثر ۵ درصد جمعیت ایران! پس نگران چیزی نیستیم!

   • تحریریه گفت:

    اولا با نوع استدلال شما، رای دهندگان به آقای روحانی حداکثر 20 درصد جمعیت کشور را تشکیل می دهند و هیچ کجای دنیا 20درصد نمی تواند در مورد مهمترین مسائل ملی تصمیمگیری کند. ثانیا آقای دکتر روحانی زمان انتخابات بحث های دیگری می کردند و نمی توان گفت همان 20 درصد هم موافق عملکرد امروز ایشان هستند.ثالثا امیدواریم در مورد سایر مسائل اینطور عجولانه، سیاسی و مبتنی بر پیش فرض های ذهنی قضاوت نکنید. از کجا تشخیص داده اید که مخالفین ظلم پذیری رای دهندگان به آقای جلیلی هستند؟ رابعا از نظر عقلی و عرفی تمام 70درصد واجدین شرایطی که در انتخابات شرکت کرده اند قانون اساسی را قبول دارند و تعیین سیاست های کلان نظام مطابق اصل 110 قانون اساسی در اختیار رهبری است نه دولت ها. خامسا منافع ملی با قطعنامه به خطر نمی افتد. منافع ملی زمانی به خطر می افتد که کسانی که در کارنامه شان توافق نامه سعدآباد و قطعنامه 598 وجود دارد می خواهند پای میز مذاکره با گرگ های عالم بنشینند و معامله کنند.

   • سرباز 314 گفت:

    آقای جلیلی اگر تحریم می آوردن، عزت ملی یه کشور با تمدن جا نمیذاشتن که ارزشش هویت اسلامی ایرانیه!!!
    واقعا انسان چقدر میتونه ناتوان باشه که از تحریم یه مشت کافر ظالم بترسه!!!
    متاسفم براتون.

 3. دهقان گفت:

  مرگ بر آمریکا

 4. مجید گفت:

  يا أَيُّهَا الَّذينَ آمَنُوا لا تَتَّخِذُوا الْيَهُودَ وَ النَّصارى‏ أَوْلِياءَ بَعْضُهُمْ أَوْلِياءُ بَعْضٍ وَ مَنْ يَتَوَلَّهُمْ مِنْکُمْ فَإِنَّهُ مِنْهُمْ إِنَّ اللَّهَ لا يَهْدِي الْقَوْمَ الظَّالِمينَ
  ای کسانی که ایمان آورده اید ، یهود و نصارا را یاوران و دوستان خود مگیرید ، آنها دوستان و یاوران یکدیگرند ، و هر کس از شما آنها را دوست و یاور خود گیرد از آنها خواهد بود ( و ستمکار است و ) بی تردید خداوند گروه ستمکاران را هدایت نمی کند.

نظرتان را بنویسید

آخرین اخبار

+‬‏