برای برگزاری «اجازه نمی دهیم» استان مرکزی، اجازه ندادند

نیروهای خودجوش و مردمی استان مرکزی در حمایت از بیانات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی)قصد برگزاری تجمعی در اعتراض به زیاده خواهی های ۵+۱ و تحقیر ملت ایران با عنوان «اجازه نمی دهیم»بودند که تا کنون موفق به دریافت اجازه تجمع نشده اند.

به گزارش فتن، مقام معظم رهبری در دانشگاه امام حسین(ع) در تاریخ ۳۰ اردیبهشت فرموده بودند؛«حالا در همین مذاکرات باز حرفهای تازه‌ای میزنند. [مثلا] بازرسی‌ها، گفتیم که اجازه نمی دهیم از هیچ‌یک از مراکز نظامی هیچ بازرسی‌ای از سوی بیگانگان صورت بگیرد. می گویند بایستی ما بیاییم با دانشمندان شما مصاحبه کنیم یعنی در واقع بازجویی کنیم. من اجازه نمی دهم بیگانگان بیایند با دانشمندان ما، با فرزندان برجسته و عزیز ملّت ایران بخواهند بنشینند حرف بزنند.»

در این راستا، اجتماع بزرگ «اجازه نمی دهیم» و راهپیمایی‌ «اعتراض به توافق به هر قیمتی» با هدف متوقف کردن روند فعلی مذاکرات و تحقیر ملت ایران در مذاکرات هسته ای، روز جمعه در برخی استان ها برگزار شد. در حمایت از بیانات مقام معظم رهبری نیروهای خودجوش مردمی استان مرکزی نیز از اول اردیبشهت ماه به دنبال گرفتن مجوز برای تشکیل حلقه انسانی در سایت هسته ای خنداب بودند که با مخالفت های صورت گرفته قرار بود تجمعی با عنوان اجازه نمی دهیم ساعت ۱۷ پنجشنبه در میدان شهدای این شهر برگزار شود.

طبق اخبار رسیده، علیرغم پیگیری های زیاد این افراد که اکثرا فعالان مساجد و دانشجویان دانشگاه های استان هستند، مجوز برگزاری این اجتماع صادر نشد. این پیگیری ها به دفتر نماینده ولی فقیه در استان مرکزی نیز رسید.

نظرتان را بنویسید

آخرین اخبار

+‬‏