تجمع اعتراض به توافق به هر قیمتی در شهرستان های سمنان, دامغان, شاهرود و گرمسار برگزار گردید

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، نمازگزاران استان سمنان امروز و پس از اقامه نماز جمعه در شهرهای این استان به صورت یکپارچه در شهرهای خود تجمع برگزار کردند.

مردم استان سمنان در این تجمع‌های بزرگ ضمن حمایت کامل از فرمایشات مقام معظم رهبری، نگرانی خود را نسبت به توطئه دشمنان در مذاکرات هسته‌ای با جمهوری اسلامی ایران ابراز کردند.

این تجمع در شهرهای سمنان، دامغان، شاهرود و گرمسار، با حضور خیل عظیم مردم این شهرها برگزار شد.

نمازگزاران سمنانی در این تجمع ضمن حمایت کامل از مواضع بلند مقام معظم رهبری درباره مذاکرات هسته‌ای، توجه مذاکره کنندگان را به این فرمایشات خواستار شدند.

نماز گزاران با در دست داشتن پلاکاردهایی که حاوی شعارهایی از قبیل “مذاکره زیر سایه تهدید را برنمی تابیم، چرا فکت شیت را منتشر نمی کنید، با مذاکره ذلت بار کشور را به جنگ نزدیک نکنید، بازرسی از تاسیسات نظامی برابر است با اخلال در امنیت ملی” و با سردادن شعارهایی مثل ” مسیر بی نتیجه/ باید پایان پذیرد، نرمش بدون عزت/باید پایان پذیرد، توافق بد ما/ نافی عزت ما،مردم با غیرتیم/دلواپس عزتیم”خواهان پایان روند تحقیر آمیز مذاکرات شدند.

مردم نمازگزار استان سمنان در این تجمع با شعارهای خود اعلام کردند که اجازه هیچ‌گونه بازرسی از تأسیسات نظامی و نیز بازجویی از دانشمندان هسته‌ای کشور را نخواهند داد.

تجمع‌کنندگان استان سمنان با تأکید بر رفع کامل همه تحریم‌های ظالمانه علیه ملت بزرگ ایران تأکید کردند که در صورت عدم حصول توافق این آمریکا و هم‌پیمانان غربی آن هستند که سبب آن خواهند شد.

این تجمع با فریادهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل تجمع کنندگان و نیز شعارهای آنان در حمایت از حقوق هسته‌ای ملت ایران به پابان رسید.

نظرتان را بنویسید

آخرین اخبار

+‬‏