«اعتراض به توافق به هر قیمتی» در بوشهر + عکس

در پی فراخوان کمیته صیانت از منافع ایران همزمان با سراسر کشور راهپیمایی اعتراض به “توافق به هر قیمتی” در شهر بوشهر نیز برگزار شد.​

 

به گزارش ” بوشهر24″، مردم بوشهر بعد از خطبه های نماز جمعه امروز طی راهپیمایی تحت عنوان ” ما اجازه نمی دهیم” مواضع خود را نسبت به مذاکرات هسته ای اعلام داشتند.

این گزارش می افزاید؛ مردم  با در دست گرفتن پلاکاردهای اعتراضی و سر دادن شعارهای مختلف؛ مطالبه ی اصلی خود از دولت؛ مبنی بر تعطیل نمودن مذاکرات هسته ای فعلی که در زیر شبح تهدید و تحقیر مستکبرین انجام می پذیرد را مطرح ساختند.

در پایان این مراسم نیز قطع نامه ای قرائت شد که متن کامل آن در ادامه آمده است؛

 بسمه تعالی

«با مشخص شدن بیش از پیش برخی مفاد توافقات هسته‌ای، امروز نگرانی‌های دلسوزان کشور در زمینه‌ی اجرای راهبرد «توافق به هر قیمتی» افزایش یافته است.

حقیقتاً سؤال اینجاست که وقتی قرار نیست هیچ‌کدام از تحریم‌های اصلی کشور برداشته شود و در عین حال از صنعت هسته‌ای کشور باید به کلی چشم‌پوشی کنیم و حتی توان دفاعی خود را در معرض جاسوسی، و دانشمندان خود را در معرض بازجویی قرار دهیم، چرا باید به چنین مسیری ادامه بدهیم؟ با معلوم شدن سرانجام این بی راهه، چرا باید به چشم‌پوشی گسترده از شرافت کشور و منافع ملت راضی شویم؟ چرا باید اجرای مو به موی خواسته‌های آمریکایی‌ها را بپذیریم؟ و چرا باید مذاکرات را زیر شبح تهدید و توهین و تحقیر و تحمیل ادامه دهیم؟

متاسفانه پس از مدت‌ها روشنگری مستدل منتقدان درباره وضعیت مذاکرات هسته‌ای (که با بی‌اعتنایی مطلق تیم مذاکره‌کننده و حتی فحاشی و پرخاش‌گری آنان مواجه شد) و اعلام هشدارهای مکرر نسبت به پذیرش توافقاتی یک‌جانبه و خطرناک، امروز شاهد این هستیم که پذیرفتن آن موارد فاجعه‌بار، یک به یک از طرف تیم مذاکره‌کننده اعلام می‌شود.

هفته‌ی گذشته نیز مسئله‌ی بازرسی از مراکز نظامی و بازجویی از دانشمندان هسته‌ای -به عنوان تنها یکی از امتیازات واگذار شده- در صدر اخبار قرار گرفت و تا حدی برای عموم مردم روشن شد که چه موارد مهمی در معرض حاتم‌بخشی تیم مذاکره‌کننده است.

لذا ما مردم انقلابی و ولایت مدار بوشهر مانند رهبر خود معتقدیم: «توافق نکردن از توافق کردنی که در آن، منافع ملّت پامال بشود، عزّت ملّت از بین برود، ملّت ایران با این عظمت، تحقیر بشود، بهتر است. توافق نکردن شرف دارد بر یک چنین توافق کردنی» و به تیم مذاکره کننده  اعلام می داریم که به هیچ وجه زیر بار بازجویی از دانشمندان هسته ای و همچنین بازرسی از اماکن نظامی نروند و از تمامی حقوق حقه کشور با روحیه ای انقلابی و در خور شأن ملت بزرگ ایران دفاع کنند و از هرگونه توافقی که نشان از سازش و تسلیم است جداً خودداری کنند.

این آخرین کلام است:     هیهات منّا الذله»

در ادامه تصاویر حضور مردم در راهپیمایی امروز را ملاحظه می نمایید:

 

راهپیمایی+-+ما+اجازاه+نمی+دهیم+- (1) راهپیمایی+-+ما+اجازاه+نمی+دهیم+- (2) راهپیمایی+-+ما+اجازاه+نمی+دهیم+- (3) راهپیمایی+-+ما+اجازاه+نمی+دهیم+- (4) راهپیمایی+-+ما+اجازاه+نمی+دهیم+- (5) راهپیمایی+-+ما+اجازاه+نمی+دهیم+- (6) راهپیمایی+-+ما+اجازاه+نمی+دهیم+- (7) راهپیمایی+-+ما+اجازاه+نمی+دهیم+- (8) راهپیمایی+-+ما+اجازاه+نمی+دهیم+- (9) راهپیمایی+-+ما+اجازاه+نمی+دهیم+- (10) راهپیمایی+-+ما+اجازاه+نمی+دهیم+- (11) راهپیمایی+-+ما+اجازاه+نمی+دهیم+- (12) راهپیمایی+-+ما+اجازاه+نمی+دهیم+- (13) راهپیمایی+-+ما+اجازاه+نمی+دهیم+- (14) راهپیمایی+-+ما+اجازاه+نمی+دهیم+- (15) راهپیمایی+-+ما+اجازاه+نمی+دهیم+- (16) راهپیمایی+-+ما+اجازاه+نمی+دهیم+- (17) راهپیمایی+-+ما+اجازاه+نمی+دهیم+-

نظرتان را بنویسید

آخرین اخبار

+‬‏