حمله «مصطفی بی‌مخ» به منتقدان توافق ژنو/ منتقدین توافق ژنو «تکفیری» هستند

درست در روزهایی که حتی دکتر ابراهیم متقی نیز نقدهای دقیق و صریحی درباره توافق زنو و روند و آینده مذاکرات هسته‌ای مطرح می‌کند؛ باز هم سیاست اتهام‌افکنی به منتقدان در دستور کار قرار گرفت.

مصطفی تاج‌زاده که حتی در میان دوستان اصلاح‌طلب خود به «مصطفی بی‌مخ» اشتهار دارد، سیاست اتهام زنی به منتقدان را دنبال میکند.

تاج‌زاده در تازه‌ترین نوشته خود منتقدان توافق ضعیف ژنو را «تکفیری»، «داعشی شیعی» و «حرامخوار» نامید.

در نوشته این اصلاح‌طلب هتاک، آن عده از منتقدان توافق ژنو که خواستار تدبیر نظام برای شرایط پس از شکست مذاکرات هستند، «تکفیری» نامیده شده‌اند.

تاج‌زاده در ادامه مطلب نوشته است: «از جمله وظایف موافقان دستیابی به توافق جامع هسته‌ای آن است که به افشای طرح‌های حرامخواران سیاسی و اقتصادی تحریم و طرفداران تداوم و تشدید تحریم‌ها و تهدیدها بپردازند و برای مردم تبیین کنند که این توافق چه نقش مهمی در تثبیت سیاسی میهن، بهبود اوضاع اقتصادی مردم، انزوای داعش شیعی، برچیده شدن فضای امنیتی و پلیسی، تعامل گسترده و توأم با احترام متقابل با جهانیان، رشد و شکوفایی فرهنگی و گذار به دموکراسی دارد. بنابر این نباید اجازه داد که این فرصت از دست ملت برود.» گفتنی است این اظهارات تاج‌زاده در حالی است که عباس عراقچی روز گذشته صراحتا از احتمال ضعیف توافق در نیویورک گفت و چندی پیش نیز در نشستی از برنامه‌ریزی وزارت امور خارجه برای مدیریت شرایط پس از شکست مذاکرات هسته‌ای گفت.

منبع: وطن امروز

نظرتان را بنویسید

آخرین اخبار

+‬‏