مذاکرات هسته‌ای تمام مشکلات اقتصادی کشور را برطرف نمی‌کند

امام جمعه شهر آران و بیدگل با اشاره به اینکه مذاکرات هسته‌ای معجزه‌ای نیست که تمامی مشکلات اقتصادی ما را برطرف کند، گفت: دیپلماسی خارجی و وزارت خارجه ایران اسلامی باید پاسخ مناسب تحریم‌های امریکا را بدهد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از آران و بیدگل، آیت‌الله سید محمد موسوی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه آران و بیدگل در مصلای شهید بهشتی این شهر اظهار کرد: پیش‌بینی رهبر معظم انقلاب اسلامی  درباره غیر‌قابل اعتماد بودن دولت امریکا و هدف اصلی این کشور برای فروپاشی نظام مقدس جمهوری اسلامی تحقق یافته‌است.

وی افزود: امریکا همواره مشغول کارشکنی بوده و در شرایطی که در توافقنامه ژنو تاکید شده بود، باید از تحریم جدید علیه ایران اسلامی خودداری شود اما امریکا تحریم‌های جدیدی را تصویب کرده که نشانه خباثت این دولت است.

خطیب جمعه شهر آران و بیدگل با اشاره به اینکه دولت امریکا امکان توافق در مذاکرات ژنو را کمتر از 50 درصد اعلام کرده، بیان کرد: با این وضعیت بار دیگر مشخص شد دشمن شماره یک ملت مسلمان و ولایتمدار ایران اسلامی امریکای جهانخوار محسوب می‌شود.

وی تصریح کرد: در این شرایط ما به خوبی دانستیم مذاکرات هسته‌ای نمی‌تواند در رفع مشکلات اقتصادی ما تاثیر عمیق گذاشته و باوجود تاثیر اما برای اقتصاد کشور ما فلج کننده نیست و باید با اتکا به سرمایه‌های داخلی در راستای رفع مشکلات اقتصادی تلاش کنیم.

آیت‌ا‌لله موسوی با اشاره به اینکه مذاکرات هسته‌ای معجزه‌ای نیست که تمامی مشکلات اقتصادی ما را رفع کند، گفت: دیپلماسی خارجی و وزارت خارجه ایران اسلامی باید پاسخ مناسب را به این اقدام امریکا بدهد که اگر چنین نکند، دلیل بر رضایت تلقی شده و کشورهای اروپایی نیز با تاثیر از این رفتار امریکا تحریم علیه ایران را آغاز می‌کنند.

وی بیان کرد: پیروزی جبهه مقاومت در کشورهای عراق، یمن و فلسطین نشان از آغاز موج دوم بیداری اسلامی در دنیا داشته و به خوبی نشان می‌دهد آینده خاورمیانه واسلام بسیار روشن بوده و ما شاهد نفوذ بیداری اسلامی و اهتزاز پرچم اسلام در دنیا خواهیم بود.

نظرتان را بنویسید

آخرین اخبار

+‬‏