نماهنگ: یک سال مذاکرات پرضرر

حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، رهبر معظم انقلاب در ديدار وزير امور خارجه، سفيران و مسئولان نمايندگي‌هاي ايران در خارج از کشور با بيان چند دليل و استدلال درباره نفي تعامل با آمريکا تأکيد کردند: رابطه با آمريکا و مذاکره با اين کشور به جز در موارد خاصي براي جمهوري اسلامي نه تنها هيچ نفعي ندارد بلکه ضرر هم دارد و کدام عاقلي است که دنبال کار بي منفعت برود؟!
ايشان افزودند: عده اي اينجور وانمود مي کردند که اگر با آمريکايي ها دور ميز مذاکره بنشينيم بسياري از مشکلات حل مي شود، البته ما مي دانستيم اينجور نيست اما قضاياي يک سال اخير براي چندمين بار اين واقعيت را اثبات کرد.
رهبر انقلاب خاطرنشان کردند: در گذشته ميان مسئولان ما و مسئولان آمريکا هيچ ارتباطي نبود اما در يک سال اخير بخاطر مسائل حساس هسته اي و تجربه اي که مطرح شد انجام بشود، بنا شد مسئولان تا سطح وزارت خارجه تماسها، نشستها و مذاکراتي داشته باشند اما از اين ارتباطات نه تنها فايده اي عايد نشد بلکه لحن آمريکايي ها تندتر و اهانت آميزتر شد و توقعات طلبکارانه بيشتري را در جلسات مذاکرات و در تريبونهاي عمومي بيان کردند.

دانلود

3 نظر

  1. مهدی گفت:

    لطفا امکاناتی قرار دهید که بتوان کلیپ ها رو دانلود کرد
    به عنوان مثال همین کلبپ نماهنگ یک سال مذاکرات پر ضرر

  2. محسن گفت:

    آمریکا خیلی کوچکتر از اینه که بخواد و بتونه مشکلات ما رو حل کنه کسی که از حل مشکلات کشور خودش عاجز است چطور می تواند مشکلات مارو حل کند…

نظرتان را بنویسید

آخرین اخبار

+‬‏