باران‌کوثری: مخالفین روحانی تشنج نکردند +فیلم/وقایع مهرآباد به روایت یک طرفدار روحانی

باران کوثری (بازیگر و از حامیان دکتر روحانی) که روز شنبه در جمع استقبال کنندگان از رئیس جمهور در فرودگاه مهرآباد حاضر بود. در گفتگو با بی‌بی سی فارسی از حواشی این برنامه سخن گفته است.وی با بیان اینکه وقتی به پاویون فرودگاه رسیدم مخالفان روحانی را دیدم که خیلی منظم ایستاده بودند و با پلاکاردهای مرگ بر آمریکا و اسرائیل شعار می‌دادند. این بازیگر سینما همچنین گفت که در طول این مراسم کسی توهین کرد و درگیری با آقای روحانی رخ نداد. کسی قصد کتک‌کاری و قدرت‌نمایی نداشت.

وی با بیان اینکه وقتی به پاویون فرودگاه رسیدم مخالفان روحانی را دیدم که خیلی منظم ایستاده بودند و با پلاکاردهای مرگ بر آمریکا و اسرائیل شعار می‌دادند. این بازیگر سینما همچنین گفت که در طول این مراسم کسی توهین کرد و درگیری با آقای روحانی رخ نداد. کسی قصد کتک‌کاری و قدرت‌نمایی نداشت.

باران کوثری همچنین درباره برگزاری نماز جماعت در مسیر تردد گفت مخالفان روحانی قبل از آمدن ایشان در حال برگزاری نماز جماعت بودند که به همین دلیل هنگام عبور آقای روحانی راه برای مدتی بسته بود. این در حالی است که برخی رسانه‌ها با ارسال خبرهای دروغ، مدعی تندروی در برگزاری مراسم استقبال از دکتر روحانی بودند و برگزاری نماز جماعت را به عنوان فعالیتی اعتراضی بیان کرده بودند.

 

 

By روابط عمومی on 12 مهر 1392 · Posted in خبر, فرودگاه

3 Comments | Post Comment

تریبون مستضعفین » چالش «صادقانه» با مارپیچ سکوت says:

[…] [ii] http://sianat.org/?p=417 […]

Posted on مهر 13ام, 1392

طیبه says:

الان حس میکنید خیلی کار مهم و تاریخی ای انجام دادید؟
اوج قدرت سازماندهی شماها در حد 100 نفره!!! حتی بعد از این همه سال توانایی ندارید جمعیت های قابل توجه رو هماهنگ کنید!
اون وقت با 100 نفر هم نهی آقا رو میشکنید هم آبرو ریزی میکنید؟؟؟

Posted on مهر 13ام, 1392

مهرورزي جنگ رسانه علیه معترضین مهرآباد/ شهبازی کیست » مهرورزي says:

[…] [ii] http://sianat.org/?p=417 […]

Posted on مهر 15ام, 1392