همزمان با برگزاری همایش «دلاوران دلواپس» در اصفهان، همایش «دلاوران» روز شنبه سوم خرداد ماه در سالن بصیرت لانه جاسوسی سابق برگزار می شود

همزمان با سالروز فتح خرمشهر همایشی با حضور خانواده شهدای دفاع مقدس و همچنین برخی از خانواده های شهدای هسته ای به منظور پاسداشت تلاش های رزمندگان و دلاوران دفاع مقدس و دانشمندان هسته‌ای با شعار «دفاع دیروز و نبرد امروز» برگزار می شود.

کمیته صیانت از منافع ایران: همزمان با سالروز فتح خرمشهر همایشی با حضور خانواده شهدای دفاع مقدس و همچنین برخی از خانواده های شهدای هسته ای به منظور پاسداشت تلاش های رزمندگان و دلاوران دفاع مقدس و دانشمندان هسته‌ای با شعار «دفاع دیروز و نبرد امروز» برگزار می شود.

به گزارش رجانیوز همایش دلاوران با حضور برخی از خانواده های شهدای دفاع مقدس و شهدای هسته ای و همچنین جمعی از دلاوران  فاتح خرمشهر روز شنبه سوم خرداد ماه ساعت 16:30 در سالن بصیرت سازمان بسیج دانشجویی (لانه جاسوسی سابق آمریکا) برگزار می شود.

خانواده های شهیدان، طهرانی مقدم ، دستواره ، صفوی، کلانتری ، سمیع خانی، جولایی، ردوکی، آبشناسان ،  نامجو ، کلهر ،  صیاد شیرازی ،  پازوکی، قهاری ، مدد خانی ، خلیلی ، کاوند ،  احمدی روشن ، ستاری، زین الدین از جمله خانواده های معززی هستند که در این مراسم شرکت می کنند.

در این مراسم همچنین برخی از فاتحان خرمشهر و دلاوران عرصه هسته ای به سخنرانی خواهند پرداخت .

بنابر گفته مسئولین برگزارکننده این همایش حضور برای عموم مردم آزاد است.

120647

نظرتان را بنویسید

آخرین اخبار

+‬‏