راهبرد «ما می‌توانیم» در عرصه مذاکرات هسته‌ای مغفول مانده است

حداقل کمی به این  سخن رهبر که تحریم ها  از طریق مذاکره حل نمی شود، به توانایی های داخلی و سخن دلسوزان توجه کنید و بدانید، درست است که ما دلواپسیم؛عضو هیچ گروه و جناحی نیستیم؛ اما شناسنامه ای داریم که در آن عضو بسیج قید شده است و آن را با افتخار به تهمت زنان نشان می دهیم.

به گزارش کمیته صیانت از منافع ایران به نقل از خبرگزاری دانشجو، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های استان گیلان با صدور بیانیه ای در تاکید بر بیانات مقام معظم رهبری  مبنی بر درک و عدم فهم مسئله «ما می توانیم» آورده است: بار دیگر موضوع درک و عدم فهم مسئله « ما می توانیم» از جانب مقام معظم رهبری این بار بعد از دیدار از نمایشگاه دستاوردهای نیروی هوا فضای سپاه پاسداران گوشزد شد؛ اما این دفعه به طور صراحت مطرح کردند که متاسفانه در برخی از بخش ها مدیران ما این پیام را درک نمی کنند و مشکل ملت ایران تا قبل از پیروزی انقلاب اسلامی این بود که نمی دانست، می تواند، همانطور که امروز هم هنوز برخی نمی دانند که می‌توانیم.
این بیانیه می افزاید: متاسفانه سالهاست عده ای که عموما مسئول و مدیر این کشور هستند، بلندگو در دست گرفته و برای اینکه بگویند ما نمی توانیم فلسفه بافی می کنند و هر کسی هم که این فلسفه را بفهمد، مدال روشنفکری دریافت می کند و در این میان رهبری و مردم تاکید می کنند که باید بدانیم که می توانیم و قابل توجه است که این دیدگاه در هر عرصه ای که تجربه شده است، موفق بوده و کشور را به قله های جهانی نزدیک ساخته است.
در ادامه این بیانیه آمده است: شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های استان گیلان تاکید می کند که همه باید استعداد، توانایی و عزم خود را جزم کرده و راهبرد «ما می توانیم» را در پیش گیریم.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های استان گیلان در ادامه این بیانیه تصریح کرده است: در این راستا به نظر می‌رسد  که راهبرد «ما می توانیم» در عرصه مذاکرات هسته ای و مشکلات مربوط به تحریم ها و ضعف های کشور مغفول مانده است.
در این بیانیه تاکید شده است: شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های استان گیلان از مذاکره کنندگان هسته ای می‌خواهد که اکنون که جهت دور چهارم مذاکرات برای دستیابی به توافق جامع هسته ای به وین سفر می کنید، حداقل کمی به این  سخن رهبر که تحریم ها  از طریق مذاکره حل نمی شود، به توانایی های داخلی و سخن دلسوزان توجه کنید و بدانید، درست است که ما دلواپسیم؛ اما عضو هیچ گروه و جناحی از جمله جبهه پایداری نیستیم؛ نژادی هم نیستیم! اما شناسنامه ای داریم که در آن عضو بسیج قید شده است و آن را با افتخار به تهمت زنان نشان می دهیم.

نظرتان را بنویسید

آخرین اخبار

+‬‏