تجمع دانشجویی «دلواپسیم» در دانشگاه امام صادق(ع)

ظهر روز شنبه به همت بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق علیه السلام دانشجویان این دانشگاه در اعتراض به عدم صدور مجوز جهت تجمع دانشجویان در مقابل مجلس، جلوی درب اصلی دانشگاه تجمع کردند

به گزارش کمیته صیانت از منافع ایران به نقل از رجانیوز، ظهر روز شنبه به همت بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق علیه السلام دانشجویان این دانشگاه در اعتراض به عدم صدور مجوز جهت تجمع دانشجویان در مقابل مجلس، جلوی درب اصلی دانشگاه تجمع کردند.

ابتدا مراسم با سر دادن شعارهای”مرگ بر آمریکا” و غیره شروع شد و پس از چند دقیقه به درخواست دانشجویان آقای دکتر خلیلی چند دقیقه ای در خصوص توافقنامه ضعیف سخن گفت.

ایشان با استعماری خواندن این توافقنامه این نکته را نیز بیان کرد که در جریان های تاریخی پیش از این مثل قاجار اگر قرارداد ننگینی هم بین دولتمردان انعقاد می شد حداقل دیگر به مردم تبریک نمی گفتند.

وی با اشاره به برخی تعهدات ایران در این توافقنامه افزود: دانشگاه های کشور و بسیج های دانشجویی در این زمینه غفلت کردند و باید همایش دلواپسیم را دو ماه قبل از انعقاد توافقنامه برگزار می کردند.

آقای دکتر خلیلی با گلایه از این که دولت در زمینه توافقنامه روشنگری نکرد و مردم هنوز نمی دانند که چه تعهدات سنگینی در این توافقنامه ذکر شده است، روشنگری در این زمینه را وظیفه ی همه اساتید دانست و از دانشجویان نیز درخواست کرد که این عرصه را خالی نگذارند و همیشه هوشیاری خود را حفظ کنند.

سپس دانشجویان به مدت چند دقیقه ی دیگر شعار دادند و تجمع را با ذکر صلواتی به پایان رساندند.

نظرتان را بنویسید

آخرین اخبار

+‬‏