راهپیمایی «جمعه حمایت از دستاوردهای دانشمندان و شهدای هسته‌ای» + گزارش تصویری

بنابر گزارش کمیته صیانت ازمنافع ایران، جمعه های صیانت باردیگر به نمازجمعه های تهران بازگشت. دانشجویان دانشگاه‌های تهران، در کنار نمازگزاران تهرانی و آحاد مردم امروز بعد از نماز عبادی سیاسی جمعه با عنوان «جمعه حمایت از دستاوردهای دانشمندان و شهدای هسته‌ای» راهپیمایی کردند.

به گزارش کمیته صیانت از منافع ایران به نقل از خبرگزاری فارس، راهپیمایی دانشجویان دانشگاه‌های تهران، در کنار نمازگزاران تهرانی و آحاد مردم جمعه  بعد از نماز عبادی سیاسی جمعه با عنوان «جمعه حمایت از دستاوردهای دانشمندان و شهدای هسته‌ای» و به دعوت بسیج دانشجویی 8 دانشگاه تهران برگزار شد.

* حمایت از بیانات رهبری دلیل اصلی برگزاری راهپیمایی بود

این راهپیمایی در حالی انجام شد که مقام معظم رهبری اخیرا در دیدار با مدیران سازمان انرژی اتمی نکاتی را پیرامون موضوع انرژی هسته‌ای، مذاکرات و دستاوردهای هسته‌ای بیان کردند و دانشجویان و نمازگزاران پس از اقامه نماز جمعه از درب اصلی دانشگاه تا میدان انقلاب با سر دادن شعار و با در دست داشتن پلاکارد راهپیمایی کرده و حمایت خود را از سخنان اخیر رهبری اعلام کردند.

* توافقنامه ژنو 1000 تومان

در این راهپیمایی پلاکاردها و دست‌نوشته‌هایی همچون چرخه کامل سوخت حق مسلم ماست، حرکت هسته‌ای به هیچ وجه نباید متوقف شود و یا کند شود، آب سنگین اراک خط قرمز ماست و توافقنامه ژنو 1000 تومان، در دستان مردم قرار داشت.

* مصطفی مصطفی راهت ادامه دارد

راهپیمایان در ادامه مسیر با سر دادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر انگلیس، مصطفی مصطفی راهت ادامه دارد، ای رهبر آزاده آماده‌ایم آماده، دست خدا بر سرماست خامنه‌ای رهبر ماست و… انزجار خود را از دشمنان و مستکبران نشان دادند.

* توزیع فیلم و بروشورهای نقد مذاکرات هسته‌ای

در میان راهپیمایی پرشور دانشجویان و مردم عده‌ای با توزیع فیلم و بروشور‌های نقد مذاکرات جهت آگاه سازی هرچه بیشتر مردم از نحوه انجام مذاکرات و عملکرد دولت یازدهم اقدام کردند.

دانشجویان در پایان طی بیانیه ای افزودند: راه شهدای هسته‌ای را با بصیرت و پایداری با گام‌های راسخ‌تر از پیش ادامه می‌دهیم.

بیانیه پایانی قرائت شده از سوی دانشجویان بزودی روی سایت قرار خواهد گرفت.

 

نظرتان را بنویسید

آخرین اخبار

+‬‏