راهپیمایی 13 آبان امسال در مشهد برگزار نمی‌شود؟

پس از خبرهایی مبنی بر حذف شعار مرگ بر آمریکا از نمازهای حرم رضوی، خبر لغو برگزاری راهپیمایی 13 آبان در شهر مشهد و تبدیل شدن آن به یک برنامه همایشی در رواق امام خمینی بیش از پیش تعجب مردم و گروه های مردمی شهر مشهد را برانگیخت.

به گزارش کمیته صیانت از منافع ایران به نقل از مجمع مطالبه مردمی مشهد یک مقام مسئول در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان رضوی با بیان این مطلب گفت: براساس دستورالعمل شورای هماهنگی کشور، امسال مسئله راهپیمایی منتفی است. وی افزود برنامه‌ها را برای راهپیمایی تنظیم کرده بودیم که دستور آمد برنامه امسال به صورت تجمع برگزار شود.

این مقام مسئول در توجیهی قابل تأمل با اشاره به اینکه فردای 13 آبان شروع ماه محرم است گفت: برنامه‌های 13 آبان باید با ماه محرم هم‌خوانی داشته باشد و با آن حرکات و سکنات ممکن است حرمت ماه محرم شکسته شود.

وی محل برگزاری مراسم 13 آبان مشهد را رواق سرپوشیده امام خمینی در حرم امام رضا علیه السلام اعلام کرد و افزود: حرم امام رضا هم زیارت است و هم سیاحت و همه مسائل معنوی در آن نهفته شده است.

 

1 نظر

  1. ali گفت:

    خواهشن از خودتون صحبت کنید . اینقدر حرف خودتونو به مردم دیکته نکنید و همش نگید مردم مردم . خود شما هم بهتر میدونید مردم آدم های امثال شما را قبول ندارند شما فقط دنبال منافع خودتون هستید و بس چرا موقع احمدی نژاد صدای شما در نیومد چون منافع شما تامین بود. شما فقط دوست دارید ملت تو بدبختی و رنج زندگی کنه .

نظرتان را بنویسید

آخرین اخبار

+‬‏